HAKKIMIZDAOrganizasyon Şemamızı Görmek İçin Tıklayınız...
     Pantem Temizlik, yirmi yıldır hızla büyüyen temizlik sektöründe profesyonel kaliteyi siz müşterilerimize ulaştırmak için gerekli gayreti göstermektedir. Bizim için sizlerin prestij ve sağlığınız çok önemlidir. Pantem Temizlik olarak temizlikle ilgili tüm sorunlarınız uzman kadromuz tarafından araştırılarak çözüme ulaştırılır.
     Amacımız harcadığınız her bir liranın karşılığını temizlik ve hijyen olarak geriye almanız ve şahsınızın temizlik ve dezenfeksiyon problemlerine ayırdığı zamankaybını pozitif olarak sizlere kazandırmaktır. Sizin mutluluğunuz bizim mutluluğumuz demektir !

KALİTE POLİTİKAMIZ

     Pantem,  müşteriye odaklılık ve sürekli gelişmeyi temin için ISO 9001:2000 Kalite Yönetim Sistemi koşullarını benimsemiştir.
     Pantemyönetimi, kalite için hedef ve politikalarını belirlemiş, faaliyetlerin planlı ve sistematik gerçekleşmesi içinde gerekli kaynakları temin etmiştir.
     Kalite prensibimize her zaman modern işletmecilik ve toplam kalite kavramları öncülük edecektir.
     Faaliyet konumuzla ilgili yeni yaklaşımlarına açık olmalıyız. Bütün bunların personelimize en üst düzeyde kalite bilinci aşılamamızla gerçekleşeceğini unutmamalıyız. 
     Kalite yönetim sistemi anlayışının Pantem çalışanlarının tümü tarafından benimsenmesi ve uygulanması şarttır.
     Kalite politikamız gelişen teknoloji ve kalite anlayışına göre revize edileceği gibi, yönetim tarafından periyodik olarak da uygunluğu gözden geçirilecektir.
 
 
Tüm Hakları Saklıdır 2007© design by tm