SAYIN YÖNETİCİ;

 

GÜNÜMÜZÜN HIZLI ÇALIŞMA TEMPOSU ALTINDA DEĞERLİ ZAMANINIZI BİRDE TEMİZLİK SORUNLARINIZA HARCAMAYINIZ.

 

ŞİRKETİMİZ PANTEM; BİLGİ, TECRÜBE, TEKNOLOJİ VE PROFESYONELLİĞİ UZMAN KADROSUNDA BİRLEŞTİREREK ZAMAN AYIRAMADIĞINIZ TEMİZLİK SORUNLARINIZA ÇÖZÜM ÜRETECEKTİR.

 

HİÇ DÜŞÜNDÜNÜZ MÜ;

 

BULUNDUĞUNUZ ORTAM VE ÇALIŞTIĞINIZ TESİSİN GENEL TEMİZLİĞİNDEN NE ÖLÇÜDE MEMNUNSUNUZ ?

 

MÜESSESENİZİN TEMİZLİĞİNE HARCADIKLARINIZI TAM OLARAK GERİ ALABİLİYOR MUSUNUZ ?

 

KULLANILAN ARAÇ VE GEREÇLER BU İŞE YETERLİ Mİ ?

 

TEMİZLENMESİ GEREKEN ALANLARIN TEMİZLİĞİNİN DOĞRU YAPILIP, YAPILMADIĞI KONUSUNDA BİLGİ SAHİBİ MİSİNİZ ?

 

GEREKTİĞİNDE ŞİRKET SAHİP VE YÖNETİCİLERİNE ULAŞABİLİYOR MUSUNUZ ?

 

MODERN TEKNOLOJİ İLE GERÇEKLEŞTİRİLECEK TEMİZLİK HİZMETİNİN SAĞLAYACAĞI HİJYENİK ORTAMDA YAŞAMANIN SAĞLIĞINIZA VE İŞ HAYATINIZA KAZANDIRACAĞI OLUMLU SONUÇLARIN FARKINDA MISINIZ ?

 

UNUTMAYIN Kİ TEMİZLİK, TECRÜBELİ EKİP VE KALİTELİ MALZEMEYİ UYGUN YER VE ZAMANDA KULLANMAKLA MÜMKÜNDÜR.

 

SİZE TEMİZLİK SORUNLARINIZI UNUTTURALIM VE BU KONUDA EN BÜYÜK YARDIMCINIZ OLALIM.

 

SAYGILARIMIZLA.

 

 

 

PANTEM HİZMET ORGANİZASYON PRENSİPLERİ

 

TEMİZLİK PROJELERİNİN YÜRÜTÜLEBİLMESİNDE GEREKLİ OLAN TEMİZLİK ARAÇ VE GEREÇLERİ, TEMİZLİK KİMYASALLARININ TEMİNİ VE SEVKİ AKSİ İSTENMEDİĞİ TAKTİRDE PANTEM TEMİZLİK LİMİTED ŞİRKETİ’NE AİTTİR

   (W.C’LERDE KULLANILAN SIVI SABUN, KAĞIT HAVLU, TUVALET KAĞIDI HARİÇ)

 

PANTEM, TEMİZLİĞİN MÜKEMMEL ŞEKİLDE YAPILABİLMESİ İÇİN UYGUN MAKİNALARI KULLANMAK ZORUNDADIR. BU MAKİNALAR SÖZLEŞMEYE GÖRE İŞVEREN  VEYA PANTEM  TARAFINDAN KARŞILANIR.

 

TEMİZLİK MALZEMELERİN MUHAZAFASI İÇİN, PANTEM’E UYGUN BİR YER VERİLECEKTİR.

 

PANTEM, SÖZLEŞMEYE UYGUN OLARAK HİZMET ALANINDA YÜKÜMLÜLÜĞÜNÜ YERİNE GETİRMEK İÇİN YETERLİ SAYIDA PERSONELİ HAZIR BULUNDURACAKTIR.

 

PERSONELİMİZİN GÜVENLİK BİLGİLERİ VE SİCİL DOSYASI TALEBİNİZ HALİNDE DERHAL VERİLECEKTİR.

 

PERSONELİMİZ  İŞ SAATLERİ DAHİLİNDE SORUMLULUĞUMUZ ALTINDADIR.

 

TEMİZLİK VE HİZMET PERSONELİMİZ, PANTEM’İN YAZLIK VE KIŞLIK  ÜNİFORMALARI İLE ÇALIŞIR.

 

TÜM PERSONELİMİZİN İŞYERİ DİSİPLİNİNE VE BELİRTİLEN ŞARTLARA UYMASI ESASTIR. GEÇERLİ BİR NEDENLE BEĞENMEDİĞİNİZ ELEMANI YÖNETİMİMİZE  BİLDİRDİĞİNİZDE  EN KISA SÜREDE DEĞİŞTİRİLECEKTİR.

 

ELEMANLARIMIZ, DEMİRBAŞLARI AZAMİ DİKKATLE KORUMAKLA YÜKÜMLÜDÜRLER. İSTEMEDEN DAHİ  AÇACAKLARI  ZARARLAR  PANTEM’İN GARANTİSİ ALTINDADIR.

 

ELEMANLARIMIZIN ÜCRET ÖDEMESİ, SİGORTA PRİMİ, VERGİLER, KESİNTİLER, FONLAR, TAZMİNATLAR GİBİ  KANUNİ SORUMLULUKLARI PANTEM’E AİTTİR

 

HİZMET KALİTESİ İLE İLGİLİ OLARAK, TARAFINIZDAN GELECEK TÜM TALEPLERİ ANINDA DEĞERLENDİRMEK AMACI İLE YÖNETİCİLERİMİZ FİRMA YETKİLİNİZİ DEĞİŞİK PERİYOTLARDA ZİYARET EDECEKLERDİR.

 

BELİRLİ ZAMANLARDA HİZMET KALİTESİNİN ÖLÇÜLMESİ İÇİN ANKET UYGULAMASI YAPILARAK TARAFINIZA SUNULACAKTIR.

 

TEMİZLİK HİZMETLERİNİN CİDDİYET VE TİTİZLİKLE YÜRÜTÜLEBİLMESİ VE EKSİKSİZ BAŞLAMASI İÇİN İYİ BİR HAZIRLIK DÖNEMİ GEREKİR. BU SEBEPLE, TEKLİFTEN SONRA VERİLECEK İŞE BAŞLAMA BİLDİRİMİ 15 GÜN OPSİYONLUDUR.

 

FİYATLARIMIZ SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN SÜRE İÇİN GEÇERLİ OLUP, BU SÜRE SONUNDA YENİ FİYATLAR KARŞILIKLI GÖRÜŞME VE DİE ENDEKSİ İLE TESPİT EDİLİR.

 

YIL İÇERİSİNDE ASGARİ ÜCRET İLE TOPLU TAŞIMA ÜCRETLERİNE GELEN  ARTIŞLAR HTZMET BEDELİNE İLAVE EDİLİR.

 

HİZMET BEDELİMİZE  KDV DAHİL DEĞİLDİR. KDV ORANINDA MEYDANA GELECEK DEĞİŞİKLİKLER AYNEN  YANSITILIR.

 

TEKLİFİMİZ VE SÖZLEŞME DIŞI İŞLERİN YAPILMASI EK  ÜCRETE TABİDİR.

GENEL TEMİZLİK HİZMETİNDE İŞ PROGRAMI HAZIRLANIR. BU İŞ PROGRAMI ÇERÇEVESİNDE ELEMANA İLK ÖNCE GÖREV BAŞI EĞİTİMİ VERİLİR.

 

 

 

GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

 

İŞ YERİNİZDEKİ GENEL TEMİZLİK HİZMETLERİNİ GÜNLÜK VE HAFTALIK OLARAK İKİ PERİYOT HALİNDE YÜRÜTMEKTEYİZ.

 

A-GÜNLÜK TEMİZLİK HİZMETLERİ

 

İŞ YERİNİZİN YAPISINA UYGUN OLARAK GÜNLÜK TEMİZLİK HİZMETLERİ, MESAİ SAATLERİNDE (PERİYODİK) VEYA MESAİ SONRASI (PART-TIME) OLARAK İKİ PROGRAM HALİNDE UYGULANIR.

 

1.MESAİ SAATLERİNDE TEMİZLİK (PERİYODİK TEMİZLİK)

 

İŞ YERİNİZİN YAPISI VE ÇALIŞMA DÜZENİ GÖZ ÖNÜNE ALINARAK, MESAİ SAATLERİNDE SÖZLEŞMEDE BELİRTİLEN SAYIDA GENEL TEMİZLİK VE SERVİS ELEMANI GÖREVLENDİRİLMEKTEDİR. SOSYAL GÜVENLİK GÜVENCESİNDE HİZMET SUNAN BU ELEMANIN TÜM YASAL YÜKÜMLÜLÜKLERİ TARAFIMIZDAN KARŞILANMAKTADIR. GENELDE BU ELEMANLARIMIZ ÇAY SERVİSİ, YER BAKIMI, HER SAAT BAŞI W.C.LERİN VE ORTAK KULLANIM ALANLARININ HİJYENİK BAKIM HİZMETLERİNİ YÜRÜTÜRLER. AYRICA BİNA İÇİNDEKİ HAFİF MALZEMELERİN TAŞINMASI, ATIK KAĞITLARIN TOPLANMASI, ÇÖP KOVALARININ BOŞALTILMASI VB. İŞLEMLERİ YAPARLAR.

 

2.MESAİ SONRASI TEMİZLİK (PART-TIME TEMİZLİK)

 

MESAİ SAATLERİ SONRASI HİZMETLERİMİZ PAZARTESİ-SALI-ÇARŞAMBA-PERŞEMBE (CUMARTESİ VEYA PAZAR) VE TATİLLERİN SON GÜNLERİ YÜRÜTÜLÜR. PART-TIME TEMİZLİK TEKLİFİ PROJEMİZDE SÖZÜ EDİLEN ALANLARIN (ÇALIŞMA OFİSLERİ) MESAİ BİTİMİ İLE BAŞLAR, EN AZ İKİ SAAT SÜRE İÇERİSİNDE TEMİZLENMESİNİ İFADE EDER.

 

 

 

GÜNLÜK TEMİZLİK PROGRAMI

 

BU PROGRAMDA ŞU HİZMETLER YÜRÜTÜLÜR:

 

BOŞALAN OFİSLERDEKİ ÇÖP SEPETLERİ VE KÜL TABLALARINDAKİ ÇÖPLER TOPLANIR, ÇÖP POŞETLERİ DEĞİŞTİRİLİR, KÜL TABLALARI SİLİNİR.

 

TÜM HALI YÜZEYLER ELEKTRİKLİ SÜPÜRGE İLE SÜPÜRÜLÜR.

 

TÜM MERMER, FAYANS, GRANİT ZEMİNLER PASPASLANIR GÜNLÜK KİR VE TOZDAN ARINDIRILIR.

 

BÜRO BÖLÜMÜNDE YER ALAN TÜM MALZEMENİN (MASA-SANDALYE-KOLTUK-DOLAP-V.S) GÜNLÜK TOZU ALINIR. BU İŞLEMDE; DİSPENSERLE KİMYASAL TEMİZLENECEK YÜZEYE SIKILIR. MAVİ NEMLİ BEZ İLE SİLİNİR, KURUSU İLE KURULANIR.

 

BÜROLARDA MEVCUT FAX-DAKTİLO-BİLGİSAYAR-TELEFON GİBİ CİHAZLAR ÖZEL İTİNA İLE TEMİZLENİR.

 

MEVCUT TUVALETLER, UYGUN TEMİZLİK MALZEMELERİ İLE  TEMİZLENİR.

 

GÜNLÜK TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ, İÇERİK BAKIMINDAN GÜN BOYUNCA OLUŞAN TOZ VE KİRİN ALINMASI VE HAFTA SONUNDA YAPILAN DETAYLI TEMİZLİĞİN KORUNMASI AMACI İLE YÜRÜTÜLÜR. BU NEDENLE, HAFTA ARASI DETAYLI TEMİZLİĞİN KISITLI ZAMAN ARALIĞINDA YÜRÜTÜLMESİ MÜMKÜN DEĞİLDİR.

 

DAHA VERİMLİ VE DOĞRU TEMİZLİK İÇİN; UYGUN MALZEMENİN UYGUN YERDE KULLANILMASI AMACI İLE RENK SİSTEMİ UYGULAMAKTAYIZ.

   (ÖR: OFİS VE WC TEMİZLİK KİMYASAL VE MALZEMELERİNİN KARIŞMAMASI İÇİN)

 

B- HAFTALIK TEMİZLİK HİZMETLERİ

 

İŞ YERİNİZİN ÇALIŞMA DÜZENİNE GÖRE, CUMARTESİ VEYA PAZAR GÜNLERİ SABAH SAATLERİNDE BAŞLANIR, PROGRAM TAMAMLANINCAYA KADAR DEVAM EDER.

 

 

 

HAFTALIK TEMİZLİK PROGRAMI

 

 

BU PROGRAMIN İÇERİĞİ, KAPSAMLI BİR TEMİZLİĞİN YÜRÜTÜLMESİNİ TEMİN     MAKSADI İLE GENİŞ OLUP, YÜRÜTÜLEN HİZMETLER ŞUNLARDIR:

 

TÜM ÇÖP KOVALARI, SEPETLERİN İÇLERİ BOŞALTILARAK YIKANIR, POŞETLERİ DEĞİŞTİRİLİR.

 

HALILAR, DUVARDAN DUVARA VAKUMLANIR.

 

MEVCUT TÜM DEMİRBAŞ EŞYANIN, MAHAL İTİBARI İLE TAM OLARAK TEMİZLİĞİNİN SAĞLANMASI AMACIYLA UYGUN OLANLARI YERLERİNDEN ÇEKİLİR, ALTLARININ, ARKA VE ÜST BÖLÜMLERİNİN TOZU ALINIR.

 

TÜM BÜRO MALZEMELERİNİN DETAYLI TOZU ALINIR. KOLTUK, MASA, SANDALYE AYAKLARI, RESİM, PANO, ÇERÇEVELER SİLİNİR. KAPILARIN ÜST VE YÜZEY TEMİZLİKLERİ YAPILIR. GEREKLİ DUVARLAR SİLİNİR.

 

DOLAP, MASA ÇEKMECELERİ İLE KÜTÜPHANE İÇLERİ, TALEP ÜZERİNE BOŞALTILARAK TOZDAN ARINDIRILIR. KİLİTLİ EVRAK DOLAPLARI İZİNSİZ AÇILMAZ.

 

CAM, ÇERÇEVE KENARLARININ TOZU ALINIP, SİLİNİR.

 

AYDINLATMA MAKİNALARININ TOZLARI ALINIR.

 

 TUVALETLER TEMİZLENİR, DEZENFEKTE EDİLİR.

 

 TÜM SERT ZEMİNLERİN, BİNA GİRİŞ ALANININ, KATLAR ARASI BOŞLUKLARIN, TUVALET ZEMİNLERİN MOPLARLA TOZLARI TOPLANIR, PASPASI YAPILIR.

 

 

GÜNLÜK VE HAFTALIK TEMİZLİK PROGRAMI HARİCİNDE TALEP EDİLEN İŞLER EK FATURAYA TABİDİR.

 

 

 

ÖZEL TEMİZLİK HİZMETLERİMİZ

 

 

CAM TEMİZLEME HİZMETİ.

 

HİZMET ALANINDA BULUNAN TÜM CAMLARIN, ÖNCE DOĞRAMALARI TEMİZLENİR. GİRİŞ KAPI CAMLARI GÜNLÜK, İÇ BÖLME CAMLARI HAFTALIK, DIŞ CAMLAR AYLIK OLARAK SİLİNİR. DIŞ CAM TEMİZLİĞİNDE AÇILMAYAN VE TELESKOBUN ULAŞAMADIĞI BÖLÜMLER, ASANSÖR İLE SİLİNİR. ASANSÖRÜ OLMAYAN BİNALAR İÇİN, GEREKİR İSE YÜKSEK VİNÇ KİRALANIR. (VİNÇ KİRASI ANLAŞMAYA BAĞLIDIR)

 

HALI YIKAMA.

 

YAPILAN SÖZLEŞME ÇERÇEVESİNDE BU HİZMET ÜCRETLİ VEYA ÜCRETSİZ OLARAK SUNULMAKTADIR.

FİRMAMIZ TARAFINDAN UYGULANAN İKİ TİP HALI YIKAMA YÖNTEMİ VARDIR;

KURU KÖPÜK.

TÜYLÜ HALILARDA, DAHA DERİNLERE KÖPÜĞÜN ULAŞMASI İÇİN FIRÇA İLE OVULARAK YIKANIR. BU YÖNTEM SAYESİNDE HALI FAZLA SUYA MARUZ KALMAZ.

STİM VAKUM.

TÜYSÜZ DÜZ HALILARDA, PÜSKÜRTME EMME SİSTEMİ İLE YIKAMA YAPILIR.

 

KOLTUK-SANDALYE YIKAMA.

 

KOLTUKLARIN KOL DAYAMA YERLERİNDEKİ LEKELER, ŞAMPUAN İLE FIRÇALANIR. DİĞER BÖLGELER KÖPÜK PÜSKÜRTME-EMME SİSTEMİ İLE YIKANIR.

 

SERT ZEMİN YIKAMA.

 

BU İŞLEM MERMER, KARO, ÇİNİ, TAŞ, GRANİT, LİNOLİUM, PUL VB. SERT    ZEMİNLERİN KİRLERDEN, İNŞAAT ARTIKLARINDAN YA DA YIPRANMIŞ CİLALARDAN ARINDIRILMASI AMACIYLA YAPILIR. ÖZELLİKLE ZEMİNE YAPIŞMIŞ ÇİMENTO HARCI, BOYA, ALÇI YER KAZIMALARLA KAZINIR. BÜYÜK PARTİKÜLLER TOPLANIR. ZEMİNİN BÜYÜKLÜĞÜNE GÖRE, FIRÇALI VEYA PEDLİ YER YIKAMA OTOMATI İLE ZEMİN YIKANIR. BU İŞLEM ZEMİNİN DURUMUNA GÖRE, KİR VE CİLA SÖKÜCÜ VE YAĞ ÇÖZÜCÜ TEMİZLEYİCİLER İLE BİRKAÇ DEFA TEKRARLANIR.

 

CİLALAMA.

 

CİLALAMADA İKİ ANA YÖNTEM UYGULANIR;

MERMER, TRAVERTEN GİBİ KALSİYUM KARBONAT İÇEREN TAŞLARA UYGULANAN KRİSTALİZE CİLALAMA YÖNTEMİDİR. BU İŞLEMİN ZOR VE UĞRAŞ GEREKTİRMESİNE RAĞMEN DAYANIKLILIĞI VE PARLAKLIĞI FAZLA, BAKIMI İSE KOLAYDIR.

KARO, ÇİNİ, PVC ESASLI LİNOLİUM, MARMELİUM GİBİ ZEMİNLERDE KULLANILAN POLİMER BAZLI CİLALARDIR. BU CİLALAR SÜRÜLDÜKTEN SONRA KENDİLİĞİNDEN PARLAR, UYGULAMASI KOLAY VE DAYANIKLILIĞI AZDIR.

HER İKİ CİLADA KAYGANLIĞI OLMAYAN ZEMİNLER OLUŞTURUR. UZUN ÖMÜRLÜ OLMASI İÇİN BAKIM YAPILMASI GEREKİR.

 

JALUZİ TEMİZLİĞİ.

 

ÖNCELİKLE JALUZİLER TEK TEK NUMARALANIR. SIRA İLE SÖKÜLEREK, DÜZ BİR ZEMİNDE GENEL TEMİZLİK MADDESİ İLE FIRÇALANARAK, TEMİZLENİR. DAHA SONRA DURULANAN JALUZİLER, DİK KONUMA GETİRİLEREK KURUMAYA BIRAKILIR. SON BİR KEZ KURU BEZLE SİLİNEREK, NUMARA SIRASINA GÖRE TAKILIR.

 

DUVAR TEMİZLİĞİ

 

SADECE YAĞLI BOYA VE SATEN BOYALI DUVARLAR İÇİN YAPILABİLEN BU HİZMETTE, UYGUN YAĞ ÇÖZÜCÜ MADDELERLE DUVARLAR SİLİNMEKTEDİR. BU HİZMET YAPILIRKEN, DUVARLARIN BAZI LEKELERİ ZAMANLA EMEBİLECEĞİ GÖZARDI EDİLMEMELİDİR. YAĞLI BOYA VE SATEN BOYANIN ÇABUK ÇİZİLME ÖZELLİĞİNDEN DOLAYI MEKANİK GÜÇ ÇOK FAZLA UYGULANMAZ, YUMUŞAK BEZ VEYA SÜNGERLE SİLİNİR.

 

 

 

REFERANSLARIMIZ

 

İSTANBUL

 

PAŞABAHÇE PERAKENDE GN.MD.LÜĞÜ

PAŞABAHÇE OUTLET - TUZLA

PAŞABAHÇE İŞKULE MAĞAZASI

PAŞABAHÇE DEPO - TUZLA

PAŞABAHÇE MASLAK MAĞAZASI

HABERTÜRK

SIEMENS BUSİNESS SERVİCE

GOLDAŞ GALLERİA

GOLDAŞ BAĞDAT CADDESİ

GOLDAŞ CAPİTOL

GOLDAŞ TAKSİM

GOLDAŞ PROFİLO

İNTERGEN

SEBA HOME SİTESİ

ADAPAZARI ELEKTRİK ÜRETİM

GENERAL ELEKTRİK

KANYON ALIŞVERİŞ MERKEZİ PAŞABAHÇE MAĞAZASI

ETAP HOLDİNG

MNG KARGO

ABS TEKSTİL

BAYKON ELEKTRONİK

FRONTİER

ALSTOM İSTANBUL

 

KOCAELİ

 

TOYOTA TSUSHO EUROPE SA.

SANGO OTOMOTİV

MECAPLAST

TOSB TAYSAD GENEL MÜDÜRLÜĞÜ

 

ANKARA

 

RADİSSON SAS HOTEL

GİMA 100.YIL BALGAT

GİMA BAHÇELİEVLER

ENDİ GÖLBAŞI

ENDİ İSTANBUL YOLU

ENDİ CEBECİ

ENDİ BAHÇELİEVLER

GOLDAŞ

ALSTOM POWER VE ULAŞIM A.Ş

REGUS İŞ MERKEZİ

 

İZMİR

 

ETAP HOLDİNG

GOLDAŞ

ROMANYA KONSOLOSLUĞU

PAŞABAHÇE KONAK MAĞAZASI

PAŞABAHÇE ÇİĞLİ KİPA MAĞAZASI